Gustaww Blog
Just another WordPress.com weblog

O mnie

Każdy wypisuje jakieś bzdury o sobie, więc dlaczego ja mam być gorszy? Kim jestem? Z zawodu magiem, z upodobania leniuchem. Zainteresowania? Kobiety, kobiety, kobiety, żeglarstwo, muzyka, informatyka. Tak, w tej dokładnie kolejności. Ostatnio też fotografia. Już wszyscy znajomi robią krzywe miny, gdy wyciągam aparat… Jak mnie namierzyć? Jeżeli mnie znasz, to i tak to wiesz. Jeżeli nie, to po co Ci to? A zwłaszcza po co mi to? Spytaj googla albo kogoś znajomego, może będą wiedzieć. Czasem się pojawiam na newsach, czasem na jakichś forach dyskusyjnych. A może i wystarczy się tutaj dokładniej rozejrzeć…

Wiek? Stale się zmienia. Ideał kobiety? Wysoka szczupła brunetka. Mądra! Ulubiony język programowania? C++. Kolor? Czerń. Zwierzę? Kot, oczywiście. Pora roku? Chyba jednak wszystkie. Kapela? Slayer. Klub piłkarski? Ze sportem jest jak z seksem – wolę go uprawiać, niż na niego patrzeć. Polityk? Martwy. Ustrój? Monarchia – przy korycie nie kradną tylko ci, którzy już nie muszą. Broń? Przeciw godnym szacunku miecz, na pozostałych napalm. Stosunek do kary śmierci? Bóg rozpozna swoich! Do religii? Tolerancyjny. Do wegetarianizmu? Staram się znajdować na końcu łańcucha pokarmowego. Do ludzi? Raczej przyjazny. Dlaczego ta strona wygląda źle pod IE? A co mnie to obchodzi?

Masz inne poglądy? Nie ma sprawy. Uszanuję. Ale nie trać czasu na przekonywanie mnie do nich. Nie sądź, że mnie one obchodzą. Dyskusje o wyższości świąt Wielkanocy nad świętami Bożego Narodzenia mnie nie interesują.

Reklamy

Brak odpowiedzi to “O mnie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: